Klavijature
Klavijature
Klavijature
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve za klavijature na jednom mjestu
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Klavijatura općenito

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Makl




Join date : 30.04.2012

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimePon Apr 30, 2012 2:53 pm

Izvinjavam se što pišem ovako "divlje" i bezveze otvaram temu ali imam jedno općenito pitanje pa zato nisam znao gdje da ga postavim pa stavljam ovdje.Inače sviram harmoniku ali treba mi neka klavijatura aranžer a da nije preskupa naravno eh sad pitanje je šta je najbolje jeftino a šta najskuplje naravno neka minimalna cijena za klavijaturu bila bi mi oko 400-500 eura a maksimalna do nekih 1500 pa me zanima kakve su vaše preporuke iskustva itd.trebam klavu za sviranje pretežno narodnjaka i nešto malo zabavnjaka pa eto prosvjetlite me šta je najbolje.

Unaprije hvala

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Cule79




Join date : 01.01.2011

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimeUto Maj 01, 2012 12:03 pm

Korg PA50 - 500 eura
Korg PA1x pro - 1300 eura
Korg PA800 - 1200-1300 eura
Tyros 2 - 1500 eura
Nazad na vrh Ići dole
Makl




Join date : 30.04.2012

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimeUto Maj 01, 2012 1:54 pm

Cule hvala na ovome ali kakva je tvoja preporuka koja je klava najbolja za narodnjake u toj cijeni?? korg,roland yamaha???
Nazad na vrh Ići dole
Cule79




Join date : 01.01.2011

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimePet Maj 04, 2012 2:07 am

do 500 eura korg PA50 ti je car,ja licno imam PA1x pro elite i prezadovoljan sam njime.Korg pa800 ima puno bolje performanse od PA1x pro ali je vrlo nestabilna klavijatura,cesto se kvari....(govorim ti iz licnog iskustva imao sam prvo PA800 pa sam je prodao posle par pehova i uzeo PA1x pro).Tyros2/3/4 ti je vise za sviranje po kaficima i klubovima ima veliku ram memoriju sto ujedno znaci puno semplova,realniji zvuk....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Join date : 10.08.2010
Age : 35
Location : Kozarska Dubica

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimeNed Maj 06, 2012 11:48 pm

Kupi sebi KORG pa 80 sa flash karticom i tritona, to sve mozes naci za 1200Eura...
Nazad na vrh Ići dole
http://http:www.klavijature.tk
korgtr




Join date : 01.07.2011

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimeSre Maj 09, 2012 1:42 am

Nikad vise KORG>ako hoces pravi zvuk kupi gem wk4.6ili8.ne gresis sigurno.bivsi korgovac ti govori iz iskustva.cene su veoma povoljne nije nista p[reskupo.
Nazad na vrh Ići dole
marko010




Join date : 25.07.2012

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimeSre Jul 25, 2012 11:29 pm

Kad bih za Gem-a imalo materjala kao za korga lepo bo bilo,ovako tesko se nalazi za Yamahu,Ketrona pa kamoli za Gema.Ja znam da je Gem jako dobra i kvalitetna klavija tura kako po izradi tako i po samom zvuku je gem bolji od pojedine klavijature po ton generatoru,jer koristi format semplera sa poznate Kurzwel klavijature,ali WK serije imaju samo 40 User mesta za boje dok Korg Pa80 ima 160 Very Happy
Moja preporuka je kao sto je rekao Admin Korg pa80 i Triton Le i ti si zavrsijo posao imas i aranzer sa semplovima od16mg a i sola klavijaturu od64mg sto je sasvim zadovoljavajuce.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Join date : 10.08.2010
Age : 35
Location : Kozarska Dubica

Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitimeČet Jul 26, 2012 2:54 pm

POtrudicu se. Jel ima on nesto specificno ili je sve isto?
Nazad na vrh Ići dole
http://http:www.klavijature.tk
Sponsored content





Klavijatura općenito Empty
PočaljiNaslov: Re: Klavijatura općenito   Klavijatura općenito Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Klavijatura općenito
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Klavijature :: Pitaj sta te interesuje.... :) :: Korg....-
Skoči na: